Bolette Møller: Growth with embracing change

Bolette Møller rozpoczęła pracę w Etteplan w drugiej połowie 2022 r. jako Consultant Delivery Manager w Herlev w Danii. Główną rolą Bolette jest łączenie potencjalnych klientów ze sprzedaży z odpowiednimi zespołami, zarówno wewnętrznymi w Etteplan, jak i poprzez zewnętrzne pozyskiwanie i rekrutację. Ponieważ jej rola cechowała się dynamicznym rozwojem pod względem odpowiedzialności i wyzwań, Bolette chętnie podjęła się kolejnych zadań. Zmiany w duńskiej organizacji wraz z nowym dyrektorem zarządzającym stworzyły nowe możliwości. Bolette ściśle współpracuje z Flemmingiem, swoim kolegą z duńskiego biura w Odense, pomagając organizacji i sobie nawzajem w rozwoju.

Bolette jest w ciągłej podróży, dlatego jej codzienne zadania, interakcje z zespołem wymagają wspólnych wysiłków. Ceni sobie swobodę kwestionowania ustalonych norm i odkrywania nowych horyzontów. Bolette aktywnie poszukuje możliwości przyczynienia się do rozwoju nowych metodologii pracy i innowacyjnych rozwiązań. Jej entuzjazm do przekraczania granic i wychodzenia ze strefy komfortu napędza jej motywację do ciągłego doskonalenia siebie, jak i sposobu pracy. Dzięki swojej postawie pełnej zaciekawienia i chęci zakwestionowania status quo, Bolette nie tylko wspiera swój rozwój osobisty, ale także odgrywa istotną rolę w kształtowaniu i ewolucji wspólnego środowiska pracy.

"Zawsze kwestionuję sposób, w jaki rzeczy są robione. Czasami odpowiedź brzmi: "Ponieważ zawsze robiliśmy to w ten sposób" - a dla mnie jest to okazja, by spróbować zrobić coś zupełnie inaczej. Czy byłoby lepiej, ciekawiej, czy miałoby to większy sens i przyniosłoby większą wartość, gdybyśmy poszli inną drogą? "

Zdaniem Bolette istnieje możliwość zdobycia doświadczenia w dowolnym kierunku - jesteś kapitanem na swoim okręcie. Poczucie rozwoju daje sporo satysfakcji, a widzenie namacalnych rezultatów swoich działań jest wspaniałe. Bolette zdecydowanie chce pracować w Etteplan przez wiele lat, bazując na dotychczasowym doświadczeniu oraz szansach, które dostała.

"Naprawdę podoba mi się stanowisko, na którym początkowo zaczęłam pracować w Etteplan, ale lubię także dodatkowe zadania, które mi przydzielono. Stanowią one wyjątkowe wyzwanie, które są krokiem w kierunku rozwoju i zdobywania umiejętności, których bym prawdopodobnie nie rozwijała albo nie wykorzystywała".

"Korzystając z możliwości, które otrzymałam, mam szansę rozwijać się osobiście i zawodowo. Bardzo to doceniam."

Skupienie się na rozwoju pracowników, którzy są już w organizacji, zamiast poszukiwać ich na zewnątrz, daje ogromne możliwości. Zdaniem Bolette właśnie to podejście wyróżnia Etteplan na tle innych firm. Słowa przeradzają się w czyny. 

Jako matka i żona, znalezienie czasu i energii na zachowanie balansu między obowiązkami i osobistymi zainteresowaniami może być wyzwaniem. Jednak poświęcenie czasu sobie jest ważne dla utrzymania dobrego samopoczucia psychicznego i emocjonalnego. Bolette lubi spędziać czas z przyjaciółmi, ale także wiele radości sprawia jej granie w Fortnite, jazda na rolkach, stare dobre wędrówki z rodziną po lesie czi zimowe kąpiele.